1. MamyRazem

Przestrzeń zatrzymania się, wysłuchania i zrozumienia

3 godziny, Termin do ustalenia 

Rozpoczęcie: po uformowaniu się grupy. 

Chcemy rozpocząć w marcu 2024r.

Zapraszamy na spotkania grupy Mam!

Czy chciałabyś porozmawiać z osobami, które rozumieją Twoje doświadczenia jako Mama? Czy może masz ochotę podzielić się swoimi historiami i wysłuchać innych?

Wierzymy, że razem możemy stworzyć wyjątkową wspólnotę wsparcia. Na naszych spotkaniach możemy rozmawiać o tym, co dla nas ważne – o naszych dzieciach, o sobie, o naszych marzeniach i potrzebach.

Czekamy na Ciebie, aby spędzić czas przy filiżance pysznej kawy lub herbaty.

Spotkania są przeznaczone dla Mam dzieci w różnym wieku. Na spotkania mogą przychodzić dzieci w wieku do 1 roku.

Razem możemy uczynić nasze spotkania wyjątkowymi i dostosować je do tego, czego potrzebujesz. Wspólnie stworzymy naszą własną “przystań”, w której będziemy się wzajemnie wspierać <3

Organizacja

Spotkania będą odbywać się w naszym lokalu przy al.Rzeczypospolitej 4/70.

W okresie 1 marca do 30 czerwca odbędzie się 10 spotkań.

 

Grupa ma charakter zamknięty, tzn., że po rozpoczęciu nie dołączają kolejni członkowie, chyba że za zgodą grupy.

 

Koszt: 880 zł. za cały cykl (możliwość płatności w ratach)

 

Zgłoszenia: recepcja@krokus.waw.pl

Prowadzenie

Ela Ambrozikżona Marcina, mama Oli, Franka, Basi, Helenki, Ignasia i Józka, pedagog i logopeda, współwłaściciel Krokusa, prowadząca grupy “Dałam życie” dla mam maluszków, trener TUS.

 

Asia Gutowskażona Łukasza (krokusowego psychologa), mama dwóch córek, socjolog, pomysłodawczyni i współwłaściciel Krokusa. Patrząc na drugiego człowieka widzę jak bardzo wiele doświadczeń złożyło się na to kim się stał. Zachwyca mnie jak wiele dobrego jeden człowiek może dać drugiemu człowiekowi samym tylko wysłuchaniem, podzieleniem się swoim doświadczeniem i zrozumieniem. Widzę jak wiele ulgi przynosi otwarta rozmowa o emocjach i potrzebach, która przeprowadzana w bezpiecznym miejscu bez oceniania, bez porad, tworzy przestrzeń, dzięki której każdy może sobie ułożyć swoje doświadczenie i poczuć się wzmocnionym na tyle, aby samemu sprostać swoim wyzwaniom.