Zajęcia muzyczne
z Panią Rytmiką

dla dzieci w wieku:

0 - 3 lata

Jesteśmy grupą psychologów i pedagogów, która chce “kłaść się na macie razem z rodzicem” uczestnicząc w rozwoju maluszka. Joanna Jęczmionka (znana w social mediach jako Pani Rytmika), prowadząca zajęcia muzyczne, również jest Mamą maluchów i ma wykształcenie w kierunku neurorozwojowym. Prowadzi zajęcia uważnie patrząc na potrzeby maluchów i ich wrażliwość na bodźce. Może łagodnie podpowiedzieć jak Wasze dzieci mogą się rozwijać w domu lub kiedy potrzebne jest wsparcie specjalisty. Chcemy wspomagać Was dobrymi radami już od maleńkości i tworzyć przestrzeń, gdzie możecie się dowiedzieć więcej w temacie budowania relacji i zdrowia psychicznego Waszego maluszka.

Mini muzykanci

0 - 18 mc

ŚRODY, GODZ. 12:15

Mali Muzykanci

0 - 3 lat

ŚRODY, GODZ. 13:00

Mini i Mali Muzykanci to autorski program zajęć muzycznych dla niemowląt i małych dzieci.

To zajęcia, podczas których dziecko rozwija się i muzycznie i ruchowo.


To złoty czas rozwoju muzycznego dziecka. Dziecko jest w okresie sensytywnym na muzykę, dzięki czemu bez żadnego wysiłku rozwija potencjał muzyczny, który w nim tkwi.


Każde spotkanie to radość muzykowania i odkrywania świata dźwięków. Poprzez rytmiczanki, “klaskanki” (piosenki z użyciem body percussion), piosenki dziecięce, a także taniec i improwizacje na instrumentach otaczasz dziecko bogatym środowiskiem muzycznym. Ostatnie minuty zajęć poświęcam zwykle na swobodną zabawę i wyciszenie.

Zajęcia dostosowane są do możliwości dzieci i za nimi podążają. Uważnie obserwuję moje Maluchy i odpowiadam na ich potrzeby. Często śmieję się, że zajęcia są „dla rodzica”, a dziecko otacza się wartościowym, muzycznym środowiskiem. I tak jest. Na moich zajęciach także dorośli świetnie się bawią, a muzyczne pomysły wykorzystują w domu.


Zajęcia nie są obwarowane jedną, słuszną metodą pracy. Stawiam na różnorodność. Korzystam z metody E.E. Gordona oraz C. Orffa ale także inspiruję się metodyką Pomelody. Na moich zajęciach metoda pracy jest dla dzieci, a nie dzieci dla metody.


Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ale wykorzystywane są zarówno polskie jak i angielskie piosenki.

Otrzymaj 50% zniżki na pierwsze zajęcia muzyczne dołączając do naszej listy e-malingowej!

Informacje organizacyjne

W naszym miejscu stawiamy na jakość i bezpieczną, rodzinną atmosferę, dlatego też na zajęciach może być maksymalnie do sześciorga dzieci.

MINI Muzykanci

Spotkania trwają 30 minut.

Odbywają się co tydzień w środy o godzinie 12:15.

 

Mali Muzykanci

Spotkania trwają 40 minut.

Odbywają się co tydzień w środy o godzinie 13:00.

Dołącz do Newslettera, aby otrzymać zniżkę -50% na pierwsze zajęcia Zapisz się 

Zapisz się z dzieckiem na zajęcia muzyczne

Karnety na zajęcia można nabyć na miejscu w recepcji po zajęciach.

Loading...

Prowadzenie

Joanna Jęczmionka

zwana Panią Rytmiką, muzykolog i kulturoznawca

Muzykowanie towarzyszy mi od najmłodszych lat w domu, poprzez szkołę muzyczną, grę na skrzypcach, gitarze i pianinie, aż do teraz.

 

Z zamiłowania jestem nauczycielem umuzykalniania dzieci i niemowląt. Praca z najmłodszymi to moja pasja, a jej smak odkryłam zostając Mamą.

 

Świat dziecka ciągle mnie zaskakuje. Uwielbiam połączenia muzyki i ruchu, dlatego nieustannie staram się rozwijać. Zarówno jako mama (rozczytując się w literaturze dziecięcej, rodzicielskiej, fizjoterapeutycznej, poznając nowe piosenki dla dzieci), jak i nauczyciel – korzystając z wartościowych kursów. Ukończyłam kurs Ruchu Rozwijającego 1 stopnia, Kursy pielęgnacji neurorozwojowej 1 i 2 stopnia oraz liczne kursy umuzykalniające dla nauczycieli (m.in. metodą Orffa, Batti-Strauss).

Opłaty

Standardowe

Wejście jednorazowe
60 zł.
Pierwsze wejście
30 zł.
-50% - gdy dołączysz do Newslettera!
Przy zapisie na kolejne zajęcia od razu po zajęciach
45 zł.
- 25% na kolejne zajęcia. Zniżka obowiązuje przy zapisie do 48 godzin po ostatnich zajęciach.
Dołącz do Newslettera, aby otrzymać zniżkę -50% na pierwsze zajęcia Zapisz się na listę