Oto nasz prezent!
Obejrzyj film

Zapisz się do grupy mam
ze zniżką 5% za cały cykl
w Wilanowie!

Liczba osób w grupie jest ograniczona!

Aby skorzystać ze zniżki pozostało:

O zajęciach

Dałam życie

Prowadzenie:

Ania Rogalska – psycholog, psychoterapeuta

Ela Ambrozik – pedagog 

Urodziłaś dziecko i świat stanął na głowie. Powoli odnajdujesz się w nowej dla Ciebie roli mamy lub ponownie wchodzisz w tą rolę dla kolejnego dziecka. Odczuwasz mocno wszystkie zmiany jakie niesie ze sobą macierzyństwo.

Chcemy, aby te spotkania pomogły Ci odnaleźć się w tych nagłych zmianach, których doświadczasz wraz z narodzinami Twojego malucha, zaakceptować się i poczuć bezpiecznie w nowej roli. Zobaczyć, jakie są Twoje potrzeby i co jest dla Ciebie ważne.

11 spotkań po 1,5 godziny

Moc bliskości

Prowadzenie:

Asia Michnicka – pedagog

Julita Księżycka – doula i doradczyni noszenia

Moc Bliskości to kameralna grupa dla mam z dziećmi do 12 miesiąca życia wspierająca waszą relację, więź i rozwój, a także zaproszenie do zbudowania swojej własnej wioski wsparcia w macierzyństwie i przestrzeń dla pierwszych spotkań i wspólnych zabaw z innymi maluchami.

 

Moc Bliskości to autorski program wspierający rodziców najmłodszych dzieci. Podczas zajęć zapraszamy was do różnych aktywności, ćwiczeń i zabaw, które z powodzeniem możecie wykonywać z dzieckiem w domu. Spotkania są podzielone na kilka bloków, angażujących różnorodne tematy: więź, bliskość, dotyk, rozwój, relacja, zabawa, ciało, emocje. 

6 spotkań po 60 minut

Skorzystaj z 5% rabatu
i zapisz się do wybranej grupy!

Aby otrzymać zniżkę, koniecznie wpisz
w pole kod rabatowy frazę:
wgrupiesila