Krokus – miejsce rozwoju dziecka i rodziny – Jesteśmy grupą specjalistów psychologów i pedagogów, którzy tworzą przestrzeń dla dzieci i ich rodzin w Warszawie na Wilanowie. Ta domowa przestrzeń ma wspierać, koić, dawać wytchnienie i poczucie radości z bycia w świecie. A na tych fundamentach stawiać twórczość i rozwój.

Ze względu na dynamiczne plany rozwojowe aktualnie poszukujemy:

Psychologa – na zajęcia dla maluszków

Prowadzących zajęcia dla maluszków

Praktykantów / stażystów

Psycholog – zajęcia dla maluszków

Do naszego Krokusowego zespołu, poszukujemy psychologa, który uwielbia pracę z dziećmi i rodzicami i będzie prowadził zajęcia dla maluszków wraz z opiekunami (0-4 lata).

Chcemy, aby te zajęcia opierały się na pracy nad więzią między dzieckiem a opiekunem, wspieranie rozwoju maluchów, wzmacnianie potencjału dziecka, które dzięki temu może samo odkrywać swoje pasje. Uważamy, że takie zajęcia będą wyjątkowo cenne dla mam i dzieci na warszawskim Wilanowie. Zajęcia odbywałyby się przed południem w tygodniu.

Na start zapewnimy warsztaty prowadzenia grup zabawowych dla najmłodszych.

Dodatkowo poszukujemy też osoby wspierającej, która nie musi być psychologiem.

Jeśli jako psycholog masz:

– Doświadczenie w prowadzeniu zajęć w duchu szacunku do dziecka i jego potrzeb, rozumienia i uczenia emocji

– Pomysły na zajęcia dla maluszków (0-3 do 4 lat) w podziale na grupy wiekowe

– Ważne jest dla Ciebie patrzenie na dziecko w duchu porozumienia bez przemocy, mindfulness

– Będziesz z szacunkiem i uważnością na dziecięce małe-wielkie sprawy robić to, co jest dla Ciebie wyzwaniem i co kochasz

– Masz wizję, cel i pasję

To jest oferta dla Ciebie 🙂

W zamian damy Ci atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o zlecenie lub B2B, swobodę w prowadzeniu zajęć i organizacji pracy, pomoc naszego zespołu, zaufanie i jeśli tak zdecydujesz – możliwość doboru współpracowników. Rozwojowo oczywiście będziesz mógł(a) prowadzić w przyszłości psychoterapię w naszym miejscu.

Prowadzący zajęcia dla maluszków

Poszukujemy ogólnie OSÓB Z PASJĄ do przygotowywania i prowadzenia zajęć dla najmłodszych dzieci do wieku przedszkolnego w godzinach porannych.

Jeśli masz:

– Poszukujemy różnych specjalistów, od prowadzących zajęć dla maluszków w duchu Montessori, przez arteterapię, logorytmikę, zajęcia muzyczne, sensoryczne lub plastyczne etc.

W zamian damy Ci atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o dzieło/zlecenie lub na fakturę, swobodę w prowadzeniu zajęć i organizacji pracy, pomoc, zaufanie i jeśli tak zdecydujesz – możliwość doboru współpracowników.

Praktyki / Staż

Zapraszamy serdecznie studentów i absolwentów kierunków psychologicznych lub pedagogicznych do współpracy. Oferujemy zdobywanie doświadczenia pod okiem pasjonatów i praktyków. Możliwość pracy z dziećmi w różnym wieku, w małej grupie i bezpiecznym środowisku ze wsparciem. W naszej praktyce mamy dzieci z różnorodnymi potrzebami, co wzbogaca i umożliwia zbieranie różnorodnych doświadczeń. Zapewniamy bogate wsparcie, ciekawą merytorycznie wiedzę i ciepłą atmosferę. Na stałe współpracujemy również z Uniwersytetem SWPS w zakresie praktyk studenckich.

Ofertę praktyk i stażu mamy przede wszystkim w dwóch obszarach:

Zajęcia TUS

Czyli towarzyszenie grupie dzieci w zajęciach Treningu Umiejętności Społecznych. Zwykle jest to ok. 80h praktyki oraz wykładów. Zajęcia z dziećmi odbywają się co tydzień, jest to 12 spotkań po 1,5h. Rozpoczynają się w październiku lub w marcu i trwają kolejne 12 tygodni. Obserwowanie początków, rozwoju i zmian w życiu dzieci na koniec cyklu pozwala zobaczyć co daje taka forma pomocy dzieciom. Umożliwiamy poprowadzenie części spotkania, tak aby z praktyk wynieść jak najwięcej doświadczeń i obserwacji na przyszłość.

Wakacyjne turnusy warsztatów terapeutycznych z TUS

To bycie z grupą dzieci wraz z doświadczonymi psychologami i trenerami przez tydzień lub dwa (40 lub 80 godzin praktyk lub stażu), od godziny 8:30 do 16:30. Pozwala na przyjrzenie się potrzebom dzieci w dłuższym okresie czasu i radzenie sobie w różnych wyzwaniach pracy z dziećmi na bieżąco.

Pracownik Recepcji

Poszukujemy bratniej duszy do prowadzenia recepcji. Będzie to praca na miejscu w sercu naszej organizacji w Wilanowie.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa recepcji i płatności
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji
  • Kontakt z rodzicami
  • Umawianie i przyjmowanie dzieci i rodziców do zajęć grupowych i na terminy indywidualne
  • Bieżący kontakt z Rodzicami w sprawach zajęć
  • Zamawianie/robienie kawy i przekąsek
  • Sprzedaż książek i materiałów terapeutycznych
  • Przyjmowanie prowadzących zajęcia, otwieranie sal etc.
  • Kontakt z dostawcami i nadzór nad wyposażeniem tj. artykuły biurowe, herbata etc.
  • Bieżące prace administracyjne
  • Odbiór i wysyłka poczty
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Zaopatrzenie biura oraz nadzór nad estetyką recepcji oraz siedziby organizacji
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Mile widziane:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi
  • Odwaga i serdeczność w kontaktach z Rodzicami
  • Zainteresowanie tematyką psychologii lub z pogranicza tj. NVC, mindfullness oraz pedagogicznymi
  • Inicjatywa w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Status “dziennego opiekuna” z wpisem na listę

W zamian damy Ci swobodę w organizacji pracy, pomoc i zaufanie. Na początek oferujemy wynagrodzenie w wysokości 22 zł./h brutto. Liczba godzin do przepracowania 50 – 180 w miesiącu, do ustalenia. Dajemy Ci również przynajmniej miesiąc wolnego w wakacje.

Terapeuta ręki

Poszukujemy certyfikowanego Terapeuty Ręki do prowadzenia terapii w naszym biurze na niepełną liczbę godzin. W zamian dajemy swobodę w organizacji pracy, pomoc i zaufanie. Do ustalenia liczba godzin we współpracy z innymi prowadzącymi zajęcia.

Prowadzący terapię pedagogiczną

Poszukujemy osobę, która ma uprawnienia do poprowadzenia terapii pedagogicznej. W zamian oferujemy swobodę w organizacji pracy, pomoc i zaufanie. Do ustalenia liczba godzin we współpracy z innymi prowadzącymi zajęcia.

Jeśli chcesz z nami współpracować, to prosimy o przesłanie CV na adres recepcja@krokus.waw.pl

W temacie e-maila prosimy podać  nazwę stanowiska na jakie  aplikujesz.

Jeśli chcesz z nami

współpracować,

to prosimy o przesłanie CV

na adres

recepcja@krokus.waw.pl

W temacie e-maila

prosimy podać

nazwę stanowiska

na jakie aplikujesz.