Poranki

dla maluszków

Opieka naD maluchami

Na godziny, na dzień, na miesiąc.

do 8 dzieci

2 opiekunów

Zapraszamy

pn - pt, godz. 7:30 - 12:30

Wiek

od 6 miesiąca do 3 roku życia

Naładuj Baterie

Opieka nad maluchami jest inspirująca, pełna wyzwań i radości, a co za tym idzie również wyczerpująca 🙂

Czasami mama, tata, czy babcia chce pójść na zakupy, do fryzjera czy na spokojną kawę, po to aby móc naładować baterie dla malucha. Aby dbać o kogoś, trzeba też zadbać o siebie. Chcemy odpowiedzieć na taką potrzebę dając rodzicom przestrzeń, w której dzieci będą zaopiekowane, zaciekawione i radosne, a opiekunowie będą mogli mieć chwilę czasu dla siebie. Przyjmujemy pod opiekę dzieci zarówno na cały miesiąc, jak i na godziny (o ile oczywiście chętnie się zaadaptuje).

Poczuj się spokojnie

Za zajęcia odpowiedzialna jest Magda, nazywana przez dzieci Madą… 

 

Powierzysz więc opiekę nad Twoim dzieckiem Magdzie Kluczyńskiej ze wsparciem specjalistów Integracji Sensorycznej i psychologów.

 

Mada ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale ponad to, ceni sobie bogate doświadczenie opieki nad dziećmi, które sięga już ponad 10 lat.

 

Zaraża uśmiechem, pogodą ducha, energią i optymizmem. Nie znamy nikogo kto tak szybko przekonuje do siebie maluchy…

Spraw radość dziecku

Dzieci w tym wieku potrzebują zaufanego opiekuna. Zwykle nie bawią się razem, a raczej obok siebie. Przyglądając się innym dzieciom, uczą się i inspirują. Szanujemy te potrzeby i zachęcamy zarówno do samodzielnej eksploracji świata, jak i odkrywania tego jak robią inne dzieci.

Wychodzimy na przeciw potrzebom zaopiekowania jak i potrzebie odkrywania świata przez dziecko! Zapewniamy stymulację sensoryczną i odpowiednie bodźce. Wzmacniamy poczucie własnej wartości i akceptację społeczną dziecka.

Co nas wyróżnia?

Opieka psychologa

Dbamy o Wasze pociechy tak jak podpowiada nam serce oraz najnowsza wiedza psychologiczna. Dwa razy w tygodniu nasi psychologowie (Ania, Łukasz) są z Waszymi dziećmi i obserwują na bieżąco ich rozwój. Są też dostępni dla Was i o ile zdążyli już poznać Wasze dziecko - służą pomocą w budowaniu dobrych fundamentów pod jego rozwój przez konsultacje z Wami.

Doświadczenia sensoryczne

Dwa razy w tygodniu dzieci będą również pod opieką terapeutów Intergacji Sensorycznej (Ania i Ela). Maluchy poznają świat przede wszystkim przez dotyk. Przez zabawę z różnymi fakturami, zabawkami sensorycznymi, bezpiecznymi dla dziecka materiałami sypkimi, poszerzamy jego horyzonty, integrujemy doświadczenia. Ze względu na zabawy z różnymi materiałami prosimy o przyniesienie dla dziecka ubranka na zmianę.​

Uważność i szacunek

Jesteśmy blisko dziecka. Odpowiadamy na jego potrzeby. Przytulamy. Propagujemy zasady porozumienia bez przemocy (NVC). Pomagamy maluchowi w przeżywaniu emocji i wspieramy budowanie jego poczucia własnej wartości.

Świeże powietrze

Tak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka... Lubimy spędzać czas na dworze. W naszym lokalu mamy do dyspozycji mały ogródek, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie, a zarazem spędzać czas blisko zieleni.

Wspieranie dziecka

Towarzyszymy dziecku w poznawaniu świata, pobudzamy jego chęci do eksplorowania otoczenia. Pomagamy rozwijać drzemiące uzdolnienia. Wspieramy w zdobywaniu zalążków umiejętności samodzielnego myślenia i nawiązywania relacji.

Slow-life

Jesteśmy otwarci na dzieci i rodziców. U nas jest czas na wszystko: zabawy, przytulanie, jedzonko czy przebieranie się z brudnych ubranek :). Podchodzimy do maluszków ze spokojem, uważnością, szacunkiem i czułością. Chcemy eksperymentować i swobodnie się bawić, śmiać i rozmawiać.

O Magdzie – prowadzącej poranki

Od 28 września 2020 roku zapraszamy na adaptację, której czas jest w pełni dostosowany do potrzeb rodzica i malucha.

Ramowy plan dnia
7:30 - 9:00
Swobodne odkrywanie otoczenia
9:00 - 9:30
Śniadanko (przekąska wybrana przez rodzica)
9:30 - 11:30
Wyjście na dwór / zaplanowane aktywności
11:30 - 12:00
Domowa zupka (lub wybrane przez rodziców przekąski)
12:00 - 12:30
Swobodne eksplorowanie otoczenia

Doświadczenie

Cennik

1 godzina*
20 zł.
60 minut
CAŁY DZIEŃ (7:30 - 12:30)
90 zł.
5 godzin
Cały Miesiąc (7:30 - 12:30)
1200 zł.
Opłata za cały miesiąc opieki po podpisaniu umowy

Karnety

10 godzin*
180 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 1 miesiąca
30 godzin*
500 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 2 miesięcy
80 godzin*
1000 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 3 miesięcy
Wyżywienie całodzienne
12 zł.
Śniadania i domowa zupa

*Rozliczenie obejmuje rozpoczętą godzinę opieki. Odbiór po godzinie 12:45 wiąże się z opłatą za kolejną rozpoczętą godzinę pracy. Na miejscu można zaopatrzyć dziecko w owoc, bułeczkę, zupkę bądź musy owocowe.

Więcej informacji

 

Magdalena Kluczyńska 

Telefon +48 734 189 187

Email magda.kluczynska@krokus.waw.pl

 

 

Więcej informacji o zespole Krokusa…

 

 

Prosimy serdecznie o wcześniejszy telefon z zapytaniem czy jest miejsce dla maluszka.