Poranki
z Madą

dla maluszków

Zapraszam serdecznie dzieci do wspólnej zabawy i odkrywania świata.

Mada

Opieka naD maluchami

Na godziny, na dzień, na miesiąc.

do 8 dzieci

2 opiekunów

Zapraszamy

pn - pt, godz. 7:30 - 12:30

Wiek

od 6 miesiąca do 3 roku życia

Naładuj Baterie

Opieka nad maluchami jest inspirująca, pełna wyzwań i radości, a co za tym idzie również wyczerpująca 🙂

Czasami mama, tata, czy babcia chce pójść na zakupy, do fryzjera czy na spokojną kawę, po to aby móc naładować baterie dla malucha. Aby dbać o kogoś, trzeba też zadbać o siebie. Chcemy odpowiedzieć na taką potrzebę dając rodzicom przestrzeń, w której dzieci będą zaopiekowane, zaciekawione i radosne, a opiekunowie będą mogli mieć chwilę czasu dla siebie. Przyjmujemy pod opiekę dzieci zarówno na cały miesiąc, jak i na godziny (o ile oczywiście chętnie się zaadaptuje).

Poczuj się spokojnie

To właśnie dzieci zaczęły nazywać Magdę Madą…

 

Powierzysz opiekę nad Twoim dzieckiem Magdzie Kluczyńskiej ze wsparciem specjalistów Integracji Sensorycznej i psychologów.

 

Mada ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, ale ponad to, ceni sobie bogate doświadczenie opieki nad dziećmi, które sięga już ponad 10 lat.

 

Zaraża uśmiechem, pogodą ducha, energią i optymizmem. Nie znamy nikogo kto tak szybko przekonuje do siebie maluchy…

Spraw radość dziecku

Dzieci w tym wieku potrzebują zaufanego opiekuna. Zwykle nie bawią się razem, a raczej obok siebie. Przyglądając się innym dzieciom, uczą się i inspirują. Szanujemy te potrzeby i zachęcamy zarówno do samodzielnej eksploracji świata, jak i odkrywania tego jak robią inne dzieci.

Wychodzimy na przeciw potrzebom zaopiekowania jak i potrzebie odkrywania świata przez dziecko! Zapewniamy stymulację sensoryczną i odpowiednie bodźce. Wzmacniamy poczucie własnej wartości i akceptację społeczną dziecka.

Co nas wyróżnia?

Opieka psychologa

Dbamy o Wasze pociechy tak jak podpowiada nam serce oraz najnowsza wiedza psychologiczna. Dwa razy w tygodniu nasi psychologowie (Ania, Łukasz) są z Waszymi dziećmi i obserwują na bieżąco ich rozwój. Są też dostępni dla Was i o ile zdążyli już poznać Wasze dziecko - służą pomocą w budowaniu dobrych fundamentów pod jego rozwój przez konsultacje z Wami.

Doświadczenia sensoryczne

Dwa razy w tygodniu dzieci będą również pod opieką terapeutów Intergacji Sensorycznej (Ania i Ela). Maluchy poznają świat przede wszystkim przez dotyk. Przez zabawę z różnymi fakturami, zabawkami sensorycznymi, bezpiecznymi dla dziecka materiałami sypkimi, poszerzamy jego horyzonty, integrujemy doświadczenia. Ze względu na zabawy z różnymi materiałami prosimy o przyniesienie dla dziecka ubranka na zmianę.​

Uważność i szacunek

Jesteśmy blisko dziecka. Odpowiadamy na jego potrzeby. Przytulamy. Propagujemy zasady porozumienia bez przemocy (NVC). Pomagamy maluchowi w przeżywaniu emocji i wspieramy budowanie jego poczucia własnej wartości.

Świeże powietrze

Tak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka... Lubimy spędzać czas na dworze. W naszym lokalu mamy do dyspozycji mały ogródek, w którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie, a zarazem spędzać czas blisko zieleni.

Wspieranie dziecka

Towarzyszymy dziecku w poznawaniu świata, pobudzamy jego chęci do eksplorowania otoczenia. Pomagamy rozwijać drzemiące uzdolnienia. Wspieramy w zdobywaniu zalążków umiejętności samodzielnego myślenia i nawiązywania relacji.

Slow-life

Jesteśmy otwarci na dzieci i rodziców. U nas jest czas na wszystko: zabawy, przytulanie, jedzonko czy przebieranie się z brudnych ubranek :). Podchodzimy do maluszków ze spokojem, uważnością, szacunkiem i czułością. Chcemy eksperymentować i swobodnie się bawić, śmiać i rozmawiać.

Od 28 września 2020 roku zapraszamy na adaptację, której czas jest w pełni dostosowany do potrzeb rodzica i malucha.

Ramowy plan dnia
7:30 - 9:00
Swobodne odkrywanie otoczenia
9:00 - 9:30
Śniadanko (przekąska wybrana przez rodzica)
9:30 - 11:30
Wyjście na dwór / zaplanowane aktywności
11:30 - 12:00
Domowa zupka (lub wybrane przez rodziców przekąski)
12:00 - 12:30
Swobodne eksplorowanie otoczenia

O Madzie

Doświadczenie

Cennik

1 godzina*
20 zł.
60 minut
CAŁY DZIEŃ (7:30 - 12:30)
90 zł.
5 godzin
Cały Miesiąc (7:30 - 12:30)
1200 zł.
Opłata za cały miesiąc opieki po podpisaniu umowy

Karnety

10 godzin*
180 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 1 miesiąca
30 godzin*
500 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 2 miesięcy
80 godzin*
1000 zł.
do wykorzystania w dowolnym czasie w ciągu 3 miesięcy
Wyżywienie całodzienne
12 zł.
Śniadania i domowa zupa

*Rozliczenie obejmuje rozpoczętą godzinę opieki. Odbiór po godzinie 12:45 wiąże się z opłatą za kolejną rozpoczętą godzinę pracy. Na miejscu można zaopatrzyć dziecko w owoc, bułeczkę, zupkę bądź musy owocowe.

Więcej informacji

 

Magdalena Kluczyńska 

Telefon +48 734 189 187

Email magda.kluczynska@krokus.waw.pl

 

 

Więcej informacji o zespole Krokusa…

 

 

Prosimy serdecznie o wcześniejszy telefon z zapytaniem czy jest miejsce dla maluszka.