Kreatywny Lider

Warsztaty Zimowe
z Treningiem Umiejętności Społecznych

Warszawa – Wilanów, 2 turnusy

Dla dzieci w wieku 6 – 13 lat

ograniczona liczba miejsc
ograniczona liczba miejsc
Kreatywny Lider

Warsztaty Zimowe
z Treningiem Umiejętności Społecznych

Warszawa – Wilanów, 2 turnusy

Dla dzieci w wieku 6 – 13 lat

Twoje dziecko otrzyma:

 • codzienne, 2 godzinne zajęcia TUS z psychologami i pedagogami
 • zajęcia wspomagające umiejętności społeczne
 • KREATYWNY LIDER – zajęcia pobudzania twórczego myślenia oraz działania zespołowego i współpracy w grupie
 • Domową, kameralną atmosferę 

A oprócz tego… 🙂

 • pieczemy wspólnie ciastka
 • integrujemy się
 • wychodzimy na dwór
 • uczestniczymy w warsztatach dla Młodych Odkrywców!
 • chodzimy do zaprzyjaźnionego Klubu Boom na piłeczki!
 • wychodzimy na łyżwy! (o ile pogoda i sytuacja w Polsce pozwoli)
 • skupiamy się na tym co tu i teraz (mindfulness)

…wszystko wraz z odpowiedzialnością, empatią oraz szacunkiem do Twojego dziecka.

Organizacja

 

 • Dwa terminy warsztatów:
  • 1 tydzień: 4-9 stycznia
  • 2 tydzień: 11-15 stycznia
 • 5 dni w godzinach 8:30 – 16:30

W czasach kiedy kontakty społeczne są tak ograniczane, a tak potrzebne… zapraszamy dzieci na magiczny, zimowy czas odskoczni, nauki umiejętności społecznych i zabawy!

W czasach kiedy kontakty społeczne są tak ograniczane, a tak potrzebne… zapraszamy dzieci na magiczny, zimowy czas odskoczni, nauki umiejętności społecznych i zabawy!

Uczymy się

współpracować w grupie

Budujemy poczucie

własnej wartości

pracujemy

nad Koncentracją

i pamięcią

Rozpoznajemy Emocje

TUS’y w roku szkolnym 2020/21

Zapraszamy również na TUS’y w cyklu 12 spotkań po 1,5 godziny.

Cena

1 turnus – 840 zł.

+ 90 zł. wyżywienie

2 turnusy – 1600 zł.

+ 180 zł. wyżywienie
Wyżywienie

Drugie śniadania organizujemy sami. Obejmują one owoce, napoje i przekąski. Obiady organizuje firma cateringowa Sześć kucharek.

Czas trwania zajęć

1 turnus

4 - 9 stycznia 2021

1 turnus

11 - 16 stycznia 2021

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30. W przypadku pierwszego turnusu, ze względu na wolne 6 stycznia, Półkolonie zakończą się w sobotę.

Ilość dzieci w grupie

do 5-6 dzieci w grupach wiekowych 6 - 9 oraz 10-13 lat.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w naszym lokalu, liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie z psychologiem

Przed uruchomieniem zajęć psycholog spotka się z opiekunem oraz dzieckiem. Spotkanie ma na celu zweryfikowanie zdolności dziecka do podjęcia terapii grupowej oraz zebranie informacji o potrzebach dziecka w zakresie umiejętności społecznych.

 

* Spotkanie Online jest obowiązkowe dla Opiekunów / Rodziców dzieci, których nasi psychologowie jeszcze nie znają.

Rabat 10%

Dzieci, które znamy z poprzednich zajęć bądź terapii mają zniżkę w wysokości 10%.

Zniżka 10% przewidziana jest również dla rodzeństwa.

Odważne i bezpieczne dziecko - podcast o Treningu Umiejętności Społecznych dla Rodziców
Zapisując dziecko na TUS’y z nami, otrzymujecie pakiet wiedzy. “Odważne i bezpieczne dziecko” to przygotowany przez naszych psychologów podcast obejmujący cykl umiejętności społecznych. W każdym odcinku omawiamy inną umiejętność społeczną.

Ramowy plan dnia

8:30 - 9:00
Krąg na powitanie
9:00 - 9:30
Śniadanie
9:30 - 11:30
Trening Umiejętności Społecznych
11:30 - 11:40
Przerwa
11:40 - 14:00
Zajęcia wzmacniające trenowane umiejętności
14:00 - 14:30
Obiad
14:30 - 15:00
Krąg podsumowujący dzień
15:00 - 16:30
Zajęcia świetlicowe lub gry terenowe

Prowadzący

 

Jesteśmy zgranym zespołem psychologów i pedagogów, którzy od początku chcieli pracować z dziećmi i młodzieżą, docierając do nich z ciepłem i humorem. Widzimy jak dzieci działają w grupie i potrafimy podjąć działania, które sprawiają, że potrafią sobie poradzić w przeróżnych sytuacjach społecznych. Dostrzegamy jak nierzadko zdolni młodzi ludzie chcą, ale nie potrafią do końca sprawić, aby inni ich zaakceptowali. Chcemy więc uzbroić ich w narzędzia, które pozwolą na sprawne funkcjonowanie wśród rówieśników, a w przyszłości w rodzinie, pracy lub społeczności lokalnej.

Łukasz Gutowski

Psycholog

Jako psycholog społeczny prowadząc Trening Umiejętności Społecznych dbam szczególnie o to, aby dzieci miały wiarę w siebie i dzięki temu weszły z wszelkim możliwym zaangażowaniem w realizację treści warsztatów. Potrafię rozładować napięcie humorem i sprawić, aby każda dziewczyna lub chłopak poczuli się dobrze w grupie. Zwłaszcza tych ostatnich utwierdzam w przekonaniu, że praca nad umiejętnościami społecznymi, to nie babska domena, tylko męskie kroki ku dojrzałości 🙂

Kasia Kowalczyk

Pedagog

Jako pedagog pracujący w szkole integracyjnej mam bogate doświadczenie pracy z dziećmi mającymi deficyty w zachowaniach prospołecznych. Na przestrzeni wielu lat, widziałam jak bardzo młodzi ludzie potrafią się zmienić, kiedy daje się im szansę i profesjonalną pomoc psychologów, pedagogów podpartą współpracą z rodzicami.

Nieustannie podnosimy swoje kompetencji uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach psychologicznych, dzięki czemu możemy do naszej pracy wnosić nowe pomocne dla rozwoju dzieci rzeczy a łącząc dwie specjalizacje psychologii: kliniczną – indywidualne spojrzenie na człowieka i społeczną – spojrzenie na człowieka przez pryzmat grupy czy społeczeństwa, podczas warsztatów mamy możliwość spojrzeć w sposób całościowy na rozwój i problemy Waszych dzieci aby w sposób jak najbardziej kompleksowy pomóc im poradzić sobie z problemami i umożliwić im jak najpełniejszy rozwój kompetencji społecznych.

Ania Rogalska

Psycholog

Bogate doświadczenie psychologa dzieci i młodzieży pozwala mi dobrze rozumieć problemy małych ludzi i wzmacniać ich zdolność do wprowadzania w życie nowych umiejętności społecznych.

Magda Kluczyńska

Pedagog

Pracując z dziećmi staram się rozpoznawać ich potrzeby i wychodzić im naprzeciw, wspierać w odkrywaniu świata, aktywnie spędzać czas. Chcę, żeby dzieci, spędzając czas ze mną miały możliwość rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami, odkrywania świata i czerpania z tego radości.

Ela Ambrozik

Pedagog

Pogodne, nieśmiałe, rozbrykane czy spokojne – każde dziecko jest wyjątkowe i każde nosi w sobie ukryty potencjał. Z ogromną przyjemnością obserwuję, jak w sprzyjających warunkach treningów dzieci wchodzą w satysfakcjonujące relacje z rówieśnikami i odkrywają swoje zdolności.

Jak zgłosić dziecko?

 • 1

  Zarezerwuj miejsce

  Podaj nam dane swoje i dziecka w formularzu poniżej. Nasz psycholog oddzwoni do Ciebie w ciągu tygodnia, aby krótko porozmawiać o potrzebach dziecka w zakresie TUS'ów (2-10 minut). Aby uzyskać więcej informacji organizacyjnych, skontaktuj się z nami za pomocą telefonu 22 484 22 55 lub e-maila recepcja@krokus.waw.pl.

 • 2

  Wpłać zaliczkę

  Wpłać zaliczkę w kwocie 400 zł. na konto ALE Studio Łukasz Gutowski 61 1140 2004 0000 3502 7861 2702. W tytule wpisz: "Warsztaty zimowe TUS 2021 oraz imię i nazwisko Twojego dziecka"

  Zaliczkę zwracamy w 100% o ile po spotkaniu z psychologiem okaże się, że dziecko nie powinno odbywać terapii grupowej lub z powodu niemożności zorganizowania warsztatów ze względów prawnych (Covid-19).

 • 3

  Spotkaj się z psychologiem

  Po odnotowaniu wpłaty zaliczki, zadzwonimy do Ciebie, aby umówić spotkanie z psychologami. W tym samym czasie jeden z psychologów spotka się z Tobą, a drugi z dzieckiem. Cała rozmowa będzie trwać ok. 30 minut.

Zapisz dziecko