Pomoc

w nauce

Dla dzieci w klasach 1-4

Odrabianie lekcji · Doraźna pomoc

POMOC W TRAKCIE PANDEMII

Rok szkolny 2020/21 jest inny niż wszystkie. Nasza Oświata dopiero rozpoczyna przygodę z nauczaniem online. Nauka zdalna w wielu przypadkach nie zdaje egzaminu. To wszystko przekłada się na niższy poziom nauczania. Ciężar przekazywania wiedzy, w znacznym stopniu spada na rodziców…

Zapraszamy więc dzieci na regularne spotkania jeden na jeden z nauczycielem. Dzięki takiej formie, potrzeby edukacyjne dziecka będą spełnione. Dziecko nie będzie miało zaległości i będzie miało możliwość rozwijać swoje pasje i zainteresowania pod okiem doświadczonego pedagoga.

Pomoc na codzień

Jeśli potrzebujesz, aby Twoje dziecko było zaopiekowane, jego praca domowa sprawdzona, a Ty chcesz mieć pewność, że nie będzie miało zaległości i praca wykonana będzie prawidłowo, zapraszamy do umówienia się na indywidualne zajęcia według potrzeb (codziennie, raz lub kilka w tygodniu).

Pomoc doraźna

Trudny sprawdzian? Materiał, którego dziecko nie rozumie? Choroba, która wykluczyła z zajęć?

 

Jeżeli dziecko ma jakiekolwiek zaległości lub czegoś nie rozumie, to oferujemy doraźną pomoc.

Zarezerwuj miejsce dla dziecka

Loading...

Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Wierzę, że każde dziecko przy odpowiedniej pomocy i wsparciu jest w stanie poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi zadaniami. Moje doświadczenie pokazuje mi, że nie ma rzeczy, których nie da się wytłumaczyć i nauczyć.

 

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej od ponad 30 lat. Pracuję w szkole integracyjnej i na codzień z moimi uczniami rozwiązuję podobne problemy. Codziennie staram się podążać za potrzebami moich uczniów i mierzyć się z nowymi wyzwaniami!

Katarzyna Kowalczyk

Ważne jest dla mnie, żeby obowiązki szkolne były dla dziecka wyzwaniem do pokonania. Chcę wspierać dzieci w pokonywaniu trudności i budować wiarę w ich własne możliwości.

 

Magdalena Kluczyńska

Cennik

Pomoc w nauce
70 zł.
50 min.
Pomoc przynajmniej 2x w tygodniu
60 zł.
Płatność za miesiąc z góry