Pomagamy rozpoznać problem, przyglądamy się mu
i proponujemy optymalną formę pomocy 

Umów się z psychologiem Online

Konsultacja psychologiczna

 

Konsultacja psychologiczna to spotkanie, którego celem jest rozpoznanie problemu, przyjrzenie się mu, oraz wybór optymalnej formy pomocy. Czasami jest to wstęp do psychoterapii. Konsultacja umożliwia doświadczyć siebie z konkretnym specjalistą, podjąć decyzję o ewentualnej współpracy. Najczęściej obejmuje od jednego do kilku spotkań.

 

 

Zapisz się na konsultację

Nasi psycholodzy

mgr Katarzyna Lisawa

Psycholog, Pedagog, Terapeuta Systemowy

W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, zbudowanie ciepłej relacji opartej na zaufaniu i szacunku. Z zaangażowaniem i pasją towarzyszę moim pacjentom w ich ważnych życiowych zmianach, kryzysach, trudnościach w relacjach z innymi, w pracy. Wspieram ich w poszukiwaniu nowych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych, w lepszym poznaniu siebie, swoich zasobów aby bardziej świadomie wpływać na swoje życie. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz dzieci w nurcie systemowym. Wspieram także rodziców w zobaczeniu perspektywy dziecka, w rozumieniu skąd biorą się jego problemy i trudne zachowania oraz jakie potrzeby się za tym kryją. Swoją pracę systematycznie poddaję superwizji. Jestem absolwentką Wydziału Psychologii UW oraz Wydziału Pedagogiki na UW. Ukończyłam kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w WTTS.

mgr Łukasz Gutowski

Psycholog i PsychoTerapeuta

Jestem psychologiem i terapeutą, który kocha pracę z ludźmi, a szczególnie pasjonuje się regulacją emocji i budowaniem zdrowych relacji. Moje studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS dały mi solidny fundament wiedzy i umiejętności w dziedzinie psychologii.

Jestem absolwentem kursu podstawowego psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) i obecnie kontynuuję moje szkolenie na zaawansowanym poziomie. Terapia systemowa to moja prawdziwa pasja, a najważniejsze w mojej pracy są ludzie i ich relacje.

 

W mojej terapeutycznej praktyce, niezależnie od wieku klienta, staram się wykorzystać różnorodne podejścia. Czerpię inspirację z teorii poliwagalnej autorstwa Sevena Porgesa, prac Deb Dany, Gabora Maté oraz Petera A. Levine’a. Te spojrzenia na to w jaki sposób ciało odzwierciedla przeżyte emocje, pozwalają mi lepiej zrozumieć i wesprzeć moich klientów w procesie zdrowienia i rozwoju, szczególnie tych, którzy doświadczyli traumy.

 

Jednym z moich obszarów specjalizacji jest praca z rodzinami, a teoria Bowbliego jest jednym z narzędzi, które wykorzystuję do analizy i interwencji w relacjach między członkami rodziny. Dążę do harmonii i rozwoju w tych relacjach. Dodatkowo, mam wiedzę i doświadczenie z zakresu adopcji, traumy wczesnodziecięcej i przywiązania. Jestem również tatą adopcyjnym, co sprawia, że rozumiem te wyzwania z własnego doświadczenia.

 

Jako wykładowca w Collegium Verum na kierunku psychologia, mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi psychologami, inspirując ich do rozwoju w tej fascynującej dziedzinie.

Nieustannie podlegam superwizji, co pozwala mi na rozwijanie moich umiejętności i zapewnia najwyższy poziom wsparcia dla moich klientów. Moja praca jest moją pasją i zobowiązaniem do pomagania innym w osiągnięciu ich celów i zdrowego rozwoju psychicznego. Dla mnie to nie tylko praca – to sposób życia.

mgr Ania Rogalska

Psycholog dziecięcy, Terapeuta CBT, TRENER TUS, TZA

W pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z ich rodzicami, opiekunami, staram się spojrzeć, wczuć, zrozumieć, w ich uczucia, myśli, potrzeby, motywacje. Wspólnie szukamy sposobów, umiejętności, potrzebnych do tego, aby to co jest trudne zmieniać, a to, co jest zasobem wzmacniać i rozwijać. Nieustannie zachwyca mnie zmiana, która dokonuje się w drugim człowieku, która sprawia, że jakość życia staje się jest lepsza, że człowiek jest szczęśliwszy, że zaczyna odkrywać siebie jako silną, wartościową osobę. Jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć temu procesowi. Więcej o mnie…

Znajdź spotkanie lub grupę dla siebie lub swojego dziecka