Konsultacja psychologiczna to spotkanie, którego celem jest rozpoznanie problemu, przyjrzenie się mu, oraz wybór optymalnej formy pomocy. Czasami jest to wstęp do psychoterapii. Konsultacja umożliwia doświadczyć siebie z konkretnym specjalistą, podjąć decyzję o ewentualnej współpracy. Najczęściej obejmuje od jednego do kilku spotkań.
W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, zbudowanie ciepłej relacji opartej na zaufaniu i szacunku. Z zaangażowaniem i pasją towarzyszę moim pacjentom w ich ważnych życiowych zmianach, kryzysach, trudnościach w relacjach z innymi, w pracy. Wspieram ich w poszukiwaniu nowych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych, w lepszym poznaniu siebie, swoich zasobów aby bardziej świadomie wpływać na swoje życie. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz dzieci w nurcie systemowym. Wspieram także rodziców w zobaczeniu perspektywy dziecka, w rozumieniu skąd biorą się jego problemy i trudne zachowania oraz jakie potrzeby się za tym kryją. Swoją pracę systematycznie poddaję superwizji. Jestem absolwentką Wydziału Psychologii UW oraz Wydziału Pedagogiki na UW. Ukończyłam kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w WTTS.
Psycholog i terapeuta z pasją do pracy z ludźmi, regulacją emocji i relacjami z innymi. Mój życiorys zawodowy jest zbudowany na solidnych podstawach edukacyjnych i praktycznym doświadczeniu, które stale rozwijam.
Ukończenie studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS dało mi silny fundament wiedzy i umiejętności w dziedzinie psychologii.
Jestem absolwentem kursu podstawowego psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) i obecnie kontynuuję moje szkolenie na zaawansowanym poziomie. Terapia systemowa to moja pasja, a w centrum moich zainteresowań znajduje się człowiek i jego otoczenie, zwłaszcza relacje międzyludzkie.
W mojej pracy terapeutycznej, zarówno z dorosłymi, jak i rodzinami, wykorzystuję różnorodne metody, w tym teorię poliwagalną Sevena Porgesa, Deb Dany oraz Somatic Experience. To podejście pozwala mi lepiej zrozumieć i pomóc klientom w procesie zdrowienia i rozwoju. Również pomagać klientom z doświadczeniem traumy.
Praca z rodzinami to jeden z moich obszarów specjalizacji, a teoria Bowbliego jest jednym z narzędzi, które wykorzystuję do analizy i interwencji w relacjach między członkami rodziny, dążąc do ich harmonii i rozwoju.
Dodatkowo, posiadam wiedzę i doświadczenie w zagadnieniach związanych z adopcją, traumą wczesnodziecięcą i przywiązaniem, co pozwala mi skutecznie wspierać klientów w tych trudnych kwestiach.
Jako wykładowca w Collegium Verum na kierunku psychologia, mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi psychologami, inspirując ich do rozwoju w tej fascynującej dziedzinie.
Jestem pod stałą superwizją, co pozwala mi na rozwijanie swoich umiejętności oraz zapewnia najwyższy poziom wsparcia dla moich klientów. Moja praca jest dla mnie nieustanną pasją i zobowiązaniem do pomagania innym w osiągnięciu ich celów i zdrowego rozwoju psychicznego.
W pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z ich rodzicami, opiekunami, staram się spojrzeć, wczuć, zrozumieć, w ich uczucia, myśli, potrzeby, motywacje. Wspólnie szukamy sposobów, umiejętności, potrzebnych do tego, aby to co jest trudne zmieniać, a to, co jest zasobem wzmacniać i rozwijać. Nieustannie zachwyca mnie zmiana, która dokonuje się w drugim człowieku, która sprawia, że jakość życia staje się jest lepsza, że człowiek jest szczęśliwszy, że zaczyna odkrywać siebie jako silną, wartościową osobę. Jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć temu procesowi. Więcej o mnie…
Wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych — zamówienia nie będą realizowane. Odrzuć